21.08 10:36 - Bayern Monachium wygrał 3:1 z Bayerem Leverkusen
Автор: hikoszulki Категория: Спорт
Прочетен: 82 Коментари: 0 Гласове:
0

Bayern Monachium na inaugurację Bundesligi pokonał Bayer Leverkusen 3-1. Bramkę z rzutu karnego zdobył Robert Lewandowski. Możesz przynieść dziecku nosić Koszulki Piłkarskie, aby obejrzeć grę

Kontuzja kolana Roberta Lewandowskiego sprzed tygodnia okazała się drobnym urazem i kapitan reprezentacji Polski wystąpi w meczu. Po wspaniałym rajdzie , po minięciu kilku obrońcуw i technicznym zmyleniu bramkarza , Lewandowski całkowicie zszedł na dno snajperуw. Fani wybierają, że ich Koszulka Bayern Monachium będzie chciała mieć zdrową konkurencję, jest to bardzo ważne. Robert Lewandowski podwyższył prowadzenie Bayernu na początku drugiej połowy, ktуra, co ciekawe, była opуźniona o 15 minut przez potężną ulewę.

Gości było tylko stać na honorowe trafienie. Pomimo ciężkiej gry, otrzymali najlepszą odpowiedź dla wszystkich fanуw, ktуrzy założyli swoje Koszulka z własnym nadrukiem.